Teraz jest 28 marca 2024, o 11:43

GOLFIK MKII Misiek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez 8_-Misiek-_8 » 12 kwietnia 2023, o 07:45

Dzięki chłopy jak zwykle za dobre słowo ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 1083
Dołączył(a): 8 lipca 2010, o 11:55
Lokalizacja: Nowy Sącz
Auto: Golf MK2; NSU 1000C; MB
GaduGadu: 2698203

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez Piter_NS » 14 kwietnia 2023, o 19:51

Jest pięknie i oby tak dalej tylko nie za szybko bo co będziesz robił jak już wszystko ogarniesz?
Obrazek
Kupię części do NSU 1000,1200,TT,TTS,Prinz

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez 8_-Misiek-_8 » 21 maja 2023, o 22:16

Aktual:

Na początek uzupełnienie ostatniego podsumowania prac nad silnikiem - fota na gotowe ;)

Obrazek

Dalej - fotele uszyte w zeszłym roku ustępują miejsca zwykłym taboretom w oryginalnej brązowo- beżowej tapicerce :D Od dłuższego czasu uważałem, że ori beż sprawdzi się tu najlepiej, ale kupić coś w ładnym stanie to spory wyczyn... Jak się okazało, miałem te fotele praktycznie pod nosem, bo u Pitera w garge :D Po małych naprawach fotela kierowcy udało się skompletować bardzo ładny zestaw :D Na szybko w złoty ocynk poszły śrubki i spinki, całość dostała porządne pranie + dressing na skóry i wjazd do golfa :D Po sezonie trzeba będzie poprawić jeszcze kilka drobnych detali, których i tak nie widać, więc można to ogarnąć później :D

Obrazek

Obrazek

W bagażniku także zaszła mała zmiana - obicie skrzyni z beżowej kratki (przed ostatnia wersja tapicerki) ustąpiło czarnemu zamszykowi :D W sumie cały bagażnik jest w czarnej fabrycznej tapicerce, więc trzeba było to ogarnąć :D

Obrazek

Mała zmiana także w kwestii kół - ori czarne kapsle BBS zostały zamienione na ryżowe podjeby w kolorze zielonym :D

Obrazek

Na koniec wszystkie widoczne śrubki we wnętrzu zostały ocynkowane na złoto :D Nie mam fotek akurat :D

Narazie tyle - stej tjuned :D

Avatar użytkownika
 
Posty: 161
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 23:48
Lokalizacja: Andrychów
Auto: VW Corrado 1.9 TDI+

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez Misiek :) » 23 maja 2023, o 20:36

Już kilka razy mówiłem, ale poziom dopracowania jest naprawdę wysoki. I fajnie że dalej sam sobie podnosisz poprzeczkę.

Jeździć, obserowować!
Obrazek

"A selfish man is indifferent to people he can't use for his purpose"

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez 8_-Misiek-_8 » 24 maja 2023, o 06:50

Dzięki Byku ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez 8_-Misiek-_8 » 29 listopada 2023, o 23:54

Aktual!

A w zasadzie tradycyjne podsumowanie sezonu ;) A więc był to sezon dosyć ciekawy, udało się odwiedzić kilka imprez, dosyć sporo pokiwać wieczorami i weekendami, ogólnie był to sezon udany ;)

W kwestii zaliczonych imprez mamy trzy pozycje: Dub it, Mountain Haste i VMF23. Trochę ciężko porównywać je do siebie, bo każda miała inny klimat i założenia organizacyjne. Jeśli chodzi o Dub it to miałem pewne obawy widząc jak zwiedzający "szanują" wystawiane auta, ale obyło się bez strat, transport na Lawetku dodatkowo ułatwił logistykę ;) Mountain Haste zagrał jak złoto pogodą, klimatem kiweczek po górskich drogach oraz dużą ilością ziomeczków ;) Ale i tak najbardziej zagrała mi VMF23 - pomysł i wykonanie mistrzowskie pod każdym względem :D Umieszczenie mojego Golfa w Domu Kultury traktuję jako pochujskie wyróżnienie za co bardzo dziękuję :D

Co do auta - w sezonie oczywiście nie zaszły żadne zmiany bo na to jest czas w zimie, miałem natomiast pewne obawy czy coś się nie wysra po zeszłozimowym dłubaniu, ale nie licząc chujowych uszczelniaczy na praktycznie wszystkich wyjściach ze skrzyni i spapanych opon od chujowej geometrii reszta spisywała się bez zarzutu ;)

Ważnymi wydarzeniami były też sesja zdjęciowa od Cinest i nagrywka filmu od Piech Pictures ;) Szczególnie to drugie siało genialnie - co chłop zrobił to jest totalne bicie konia :D Poza tym na drodze sporo nałapanych okejek, ani jednego faka - no miło :D

Na ten moment to wszystko, kolejne prace już powoli startują, ale o tym potem :D Poniżej kilka fotek i wspomniany film :D



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Avatar użytkownika
 
Posty: 2286
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 09:55
Lokalizacja: Kalwaria Z.
GaduGadu: 1575204

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez matash » 30 listopada 2023, o 00:34

zadne wyroznienie, tylko nic innego by sie nie zmiescilo xd

kiedy swap?
tuning muss sein!

Wake up the voiceless! Wake up the revolution!

Avatar użytkownika
 
Posty: 161
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 23:48
Lokalizacja: Andrychów
Auto: VW Corrado 1.9 TDI+

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez Misiek :) » 3 grudnia 2023, o 07:32

matash napisał(a):
kiedy swap?


Podobno już zaczęły się poszukiwania silnika 1.0 z Polo 86c ;)
Obrazek

"A selfish man is indifferent to people he can't use for his purpose"

Avatar użytkownika
 
Posty: 504
Dołączył(a): 6 stycznia 2010, o 15:19

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez kyfy » 4 grudnia 2023, o 13:15

Żeby było zgodnie z duchem czasu, ale rozwiązanie zostało z epoki proponuję silnik elektryczny ze starego Zelmera. Ilość koni też chyba się zgadza :lol:
Corrado

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez 8_-Misiek-_8 » 4 grudnia 2023, o 13:44

Dobra, to wy zróbcie pierwsi, a ja po was :lol:

Poprzednia strona

Powrót do Aktualne projekty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości