Teraz jest 4 maja 2024, o 16:29

MK3 by BOBEK_VW

Avatar użytkownika
 
Posty: 540
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 21:43
Lokalizacja: WadoVWice
Auto: MK3 GT/
Jetta A1
GaduGadu: 775817

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez MŁODY » 1 października 2010, o 14:28

matash napisał(a):foty jeszcze gorsze niz ja robie, mlody a ty dalej z krzyzykami?


no niestety tak chyba sie nie doczekam na inny zderzak u bede ten malował
Kleić , Taśmić , Trytytkować ...
Loża szyderców:D:D:D
SWAG GARAGE

Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 stycznia 2010, o 17:39
Auto: Scirocco GTX 2,0 16V

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez herbi » 28 października 2010, o 15:09

Bobek_VW napisał(a):Auto było malowane zaraz po wypadku zrobili go na sztukę

wez Ty sie leb puknij jakim wypadku!!!!??? chyba Twoim :evil:
Co do lamp to sie nie dziwe ze po prawie 1,5roku wkoncu farba na smoked odchodzi :/
a co do szpachli to nie uwierze jak fot nie zobacze :shock: bo ja napweno tego nie zrobilem, wiec chce to zobaczym bo az mi sie goraco zrobilo :/ bo P**** to kazdy potrafi :/
PB pewnie padly bo zajechales przesterami ..

a szmaty to fakt, o nich na smierc zapomnialem :) przy starym audio brzeczaly mi tylne boczki i tam napchalem zeby nie drzalo :?

a z obrywaniem jaj to wiesz,...

BTW daj foty bo chetnie sie z tym do lakiernika przejde jak faktycznie taki drut byl odjebany :/ bo auto odebralem gotowe ze zderzakami itd... mialy byc nowe slizgi na przodzie i zero szpachli.. wszystkie obtluczenia wyciagne..zdreszta miales u mnie w temacie wszystkief foty auto u mnie nigdy wypadku nie mialo :/ kupilem ze zbitym przednim reflektorem i tym zderzakiem ktory caly czas byl na aucie dobrze wiedziales ze trzeba wymienic bo wisi...

ale ten wypadek bardz, bardzo mnie interesuje..
SCIROCCO MKII -- 2,0 16V ABF, gewinde, Powertech, smkdFront, PB, JV, Pioneer=> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=270056

Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 stycznia 2010, o 17:39
Auto: Scirocco GTX 2,0 16V

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez herbi » 28 października 2010, o 15:53

tak w ogole, to wiedziales co kupujesz.. auto podnosilismy. speawdzalismy nic nie oszukiwalem. a to ze gdzies w miedzyczasie go rozwaliles to nie wiem.. po roku uzytkowania to duzo moglo sie stac.. zreszta po pierwszysm tygodniu juz stuknales. to sie nie dziwie
BTW. Fajnie ze w koncu Nie masz zadnych drutow i wogole :lol:
SCIROCCO MKII -- 2,0 16V ABF, gewinde, Powertech, smkdFront, PB, JV, Pioneer=> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=270056

Avatar użytkownika
 
Posty: 2285
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 09:55
Lokalizacja: Kalwaria Z.
GaduGadu: 1575204

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez matash » 28 października 2010, o 18:42

drut (mniejszy albo wiekszy) sie znajdzie w kazdym modyfikowanym aucie ;) dlatego jestem zdania zeby kupowac serie i samemu przeprowadzac tjuny

oczywicie nie pije do tego samochodu tylko ogolnie

peace & love
tuning muss sein!

Wake up the voiceless! Wake up the revolution!

Avatar użytkownika
 
Posty: 995
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 22:30
Lokalizacja: Sucha Beskidzka (okolice)
Auto: VW Corrado G60
GaduGadu: 10369155

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez DanielG60 » 28 października 2010, o 18:45

matash napisał(a):drut (mniejszy albo wiekszy) sie znajdzie w kazdym modyfikowanym aucie ;) dlatego jestem zdania zeby kupowac serie i samemu przeprowadzac tjuny


true ;)
Opel Corsa 1,0 :D lol
CS

Avatar użytkownika
 
Posty: 540
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 21:43
Lokalizacja: WadoVWice
Auto: MK3 GT/
Jetta A1
GaduGadu: 775817

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez MŁODY » 28 października 2010, o 18:51

trzeba poczekac na zdj od bobka fakt faktem szpachli na błotnikach nie oszczedzano :lol: widziałem wiem przedni zderzak jak sie okazało był ok tylko fartuch zmiety pewnie sam sie od predkosci z jaka jezdziłes zmiał samochodem nie jezdził on tylko ja poniewaz nie miał prawka i oprócz jego incydentu z klapa na parkingu nic innego nie miało miejsca auto przez zime i wiosne stało nie jezdzone...progi gti na kołkach do betonu pewnie tez sie same zrobiły... :lol:
Kleić , Taśmić , Trytytkować ...
Loża szyderców:D:D:D
SWAG GARAGE

Avatar użytkownika
 
Posty: 2285
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 09:55
Lokalizacja: Kalwaria Z.
GaduGadu: 1575204

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez matash » 1 listopada 2010, o 23:39

dobrze sie prezentuje na zywo, pare pierdol ogarnac i bedzie kosa, zajrzyj do tego gwintu czy nie puszcza bo z zewnatrz jak jedziesz to troche buja autem
tuning muss sein!

Wake up the voiceless! Wake up the revolution!

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości