Teraz jest 4 maja 2024, o 13:07

MK3 by BOBEK_VW

 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 stycznia 2010, o 22:20
Lokalizacja: WadoVWice

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez Timo » 16 stycznia 2010, o 16:55

jak by byly dymione ooo takk ..a wydech polerowana od tdi..mmmm

Avatar użytkownika
 
Posty: 540
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 21:43
Lokalizacja: WadoVWice
Auto: MK3 GT/
Jetta A1
GaduGadu: 775817

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez MŁODY » 16 stycznia 2010, o 17:02

Timo napisał(a):jak by byly dymione ooo takk ..a wydech polerowana od tdi..mmmm

sa dymione...wydech zostaje ze wzgledu ze sebring ale końcówka zostanie zmieniona bo wstretna
Kleić , Taśmić , Trytytkować ...
Loża szyderców:D:D:D
SWAG GARAGE

 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 stycznia 2010, o 22:20
Lokalizacja: WadoVWice

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez Timo » 17 stycznia 2010, o 18:24

sorka nie dopatrzylem ..dokladnie o końcówke chodzi...jak bys lotke zdjął ..myślałeś o klapie US?

Avatar użytkownika
 
Posty: 540
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 21:43
Lokalizacja: WadoVWice
Auto: MK3 GT/
Jetta A1
GaduGadu: 775817

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez MŁODY » 17 stycznia 2010, o 21:42

Timo napisał(a):sorka nie dopatrzylem ..dokladnie o końcówke chodzi...jak bys lotke zdjął ..myślałeś o klapie US?

lotka to ori z pakietu Gt cały pakiet na aucie no to chyba bez sensu ja ściągać?pozatym nie wiem w czym przeszkadza?
klapa bez zderzaków niema sensu zbyt a takie sie nie widza wiec zostaje EU
Kleić , Taśmić , Trytytkować ...
Loża szyderców:D:D:D
SWAG GARAGE

Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 stycznia 2010, o 17:39
Auto: Scirocco GTX 2,0 16V

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez herbi » 18 stycznia 2010, o 17:50

no i znalazlem moje auto....
po pierwsze, to bys sie postaral i przynajmniej opis dal bys wlasny :/ bo zerznales z mojego profilu na Golf.pl (liczenie itd. wlasna praca... :/)
po drugie, nie wiem co sie stalo z wygluszeniem ze bylo w polowie odklejone..... bo sie tym zajmuje na codzien i raczej sie to nie zdaza..
co do kabli to fakt... byl meksyk i mam nadzieje ze kable poprowadz\iles glosnikowe jak trzeba bo byly w powietrzu..
fajnie ze recaro i konkretny hebel :) za to masz + :)

ale gdzies przywalil tylem bo juz sie dowiedzialem :) i co zrobiles z progami bo sa rozwalone??

i nakladek GTI bym nie ruszal bo nie wiem czy oda ci sie je zalozyc tak dobrze jak mi... poza tym nie sa polamane ...

Zobacze co jak dalej bedzie sie z autkiem dzialo...
SCIROCCO MKII -- 2,0 16V ABF, gewinde, Powertech, smkdFront, PB, JV, Pioneer=> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=270056

Avatar użytkownika
 
Posty: 540
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 21:43
Lokalizacja: WadoVWice
Auto: MK3 GT/
Jetta A1
GaduGadu: 775817

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez MŁODY » 18 stycznia 2010, o 19:35

herbi napisał(a):no i znalazlem moje auto....
po pierwsze, to bys sie postaral i przynajmniej opis dal bys wlasny :/ bo zerznales z mojego profilu na Golf.pl (liczenie itd. wlasna praca... :/)
po drugie, nie wiem co sie stalo z wygluszeniem ze bylo w polowie odklejone..... bo sie tym zajmuje na codzien i raczej sie to nie zdaza..
co do kabli to fakt... byl meksyk i mam nadzieje ze kable poprowadz\iles glosnikowe jak trzeba bo byly w powietrzu..
fajnie ze recaro i konkretny hebel :) za to masz + :)

ale gdzies przywalil tylem bo juz sie dowiedzialem :) i co zrobiles z progami bo sa rozwalone??

i nakladek GTI bym nie ruszal bo nie wiem czy oda ci sie je zalozyc tak dobrze jak mi... poza tym nie sa polamane ...

Zobacze co jak dalej bedzie sie z autkiem dzialo...


cofał chłppak a ze jeżdzić nie umie no to zagiął troszke klape...trzeba malować
progi nie rowalone poprostu po twojej jeździe sa w takim stanie ze na wiosne beda wstawiane nowe...
nakładki juz były zakładane na nowo bo sie odkleiły...
autko napewno zmieni wygląd i sporo sie bedzie działo pozdro...
Kleić , Taśmić , Trytytkować ...
Loża szyderców:D:D:D
SWAG GARAGE

 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 21:53
Lokalizacja: WadoVWice

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez Bobek_VW » 19 stycznia 2010, o 12:06

auto zmieni wygląd całkowicie teraz zastanawiam się nad vento frontem czy zostawić ????
Nad kołem tez mam małą rozkiminke może coś doradzicie ja myślę teraz o schmidt modern line ????
No progi do wymiany niestety są tak zagięte ze masakra no i klapa do zrobienia :)
końcówka wydechu poleci założę dwururkę polerowana od tdi
no i nowe audio jeszcze nie wiem co konkretnie zrobię
ale będzie na pb i postaram sie to lepiej zrobić od poprzedniego właściciela nie ze starych mebli itp.

Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 stycznia 2010, o 17:39
Auto: Scirocco GTX 2,0 16V

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez herbi » 19 stycznia 2010, o 21:17

a co masz do starych mebli?? wiesz w ogole czym sie rozni czestotliwosc rezonansowa plyty wiorowej od MDF .. zapewne nie... i przy obecnym strojeniu nie ma szns zeby jakis rezonans zlapac..
wiec nie kombinuj z poprawianiem... no chyba ze Ci sie nie podoba to O.K :mrgreen:
co do reszty audio... jedyne co tam zupelnie nie pasuje to glosnik.. Hifonics brutus.. bo musialem cos wsadzic jak uszkodzil sie RE 12s4
maty w drzwiach mogly puscic... bo auto satlo w pelnym sloncu dosc gesto czesto.. i temperatura zrobila swoje.. wiec do tych nowy tez czasem zagladnij..

co do nakladek na progach to musieliscie je chyba sila zrywac bo byly na masie KD.. i nawet karcher im krzywdy nie robil, poza jedna przednia ktorej chyba nie odtluscilem i o to nie bede sie klocil...

tak w ogole to nie mam zamiaru polemizowac ..tylko za przeproszeniem "ku***icy" dostalem jak mi ostatnio kumpel pokazal zdjecia auta ja jakims zlocie w krakowie.. to zal starszny mi sie zrobil.. :/ bo wygladal jak szrot..

Co do progow.. JA ICH NIE POGIALEM wiec sobie wypraszam!!!! a to ze tego nie zrobilem... nie wszystko czlowiek jest w stanie zrobic.. ;P

tak BTW
to gitez ze chcesz zalozyc koncowki od TDI :) i modern line to tez dobry pomysl, sam mialem zakladac ale tylko w wersji RETRO... nawet gdzies w moim starym temacie na golf.pl na koncu jest pare VT na ML retro.. to by bylo gitez :)
chociaz nie wiem co masz do brockow.. to juz troche kultowa fela i rzadko sie spotyka na eventach.. ale zawsze mozna cos lepszego ;)

Powiem Ci, ze na poczatku myslalem ze bedzie lipa jak kumpel mi pokazal fotki, ten rozwalony tyl. bez hokeja. zdarte progi.. w kozie i na letnich w zimie.. to sie przeazilem.. ale widac ze jednak autku krzywdy nie robisz.. :) a nawet przeciwnie, bo sa rzeczy ktore dodaja mu splendoru :)

Bede sledzil na biezaco tem,at i moze sie na jakims spocie stykniemy?? :)

Pozdro!!!! :)
SCIROCCO MKII -- 2,0 16V ABF, gewinde, Powertech, smkdFront, PB, JV, Pioneer=> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=270056

Avatar użytkownika
 
Posty: 540
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 21:43
Lokalizacja: WadoVWice
Auto: MK3 GT/
Jetta A1
GaduGadu: 775817

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez MŁODY » 19 stycznia 2010, o 21:24

autko nie bedzie miało krzywdy zapewnieam...bez hokeja bo wyjeżdzalismy z garażu i niechciało sie wpinać po prostu autkiem na spocie byliśmy bo moje nawaliło nie jest nim teraz jeżdżone...brock jednak troche wąski z przodu
Kleić , Taśmić , Trytytkować ...
Loża szyderców:D:D:D
SWAG GARAGE

Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 stycznia 2010, o 17:39
Auto: Scirocco GTX 2,0 16V

Re: MK3 by BOBEK_VW

Post przez herbi » 20 stycznia 2010, o 12:01

no to jest to .. et35 .. gdyby bylo 25 to by bylo git.. bo od przodu jak sie na niego patrzy to tyleczek fajnie sterczal.. a przod sie chowal.. a le ML beda dawac rade 4x9J et30 i bedzie syto :)
SCIROCCO MKII -- 2,0 16V ABF, gewinde, Powertech, smkdFront, PB, JV, Pioneer=> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=270056

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości