Teraz jest 3 maja 2024, o 01:08

VW Bora

 
Posty: 439
Dołączył(a): 27 maja 2011, o 19:09
Auto: VW Bora TDI+
GaduGadu: 15648984

VW Bora

Post przez bako » 30 lipca 2011, o 12:29

Jako że poznałem kilku świetnych ludzi z Vag Małopolska postanowiłem założyć tutaj temat o swoim aucie ;)

VW Bora seryjnie z silnikiem 101KM, wybór padł na takie auto bo mocno zajarałem się społecznością VAG.
Moje poprzednie auto fiat seicento doszło końcowo do takiego stanu ;) :
http://www.youtube.com/watch?v=WfLQKKZ6 ... re=related

Jednak że już nie było Bardzo co przy nim robić i chciałem mieć coś większego i 5-drzwiowego wybrałem Bore.

Kupiłem ją w październiku 2010r

Po zakupie:

ObrazekObrazek

Długo nie wytrzymałem żeby coś nie robić z autem wiec sie powoli zaczęło:

Wpadło radio 2-din z navi kenwooda i zaślepki WOB

ObrazekObrazek


Następnie udało się wyhabrować dobry zawias H&R z nierdzewki w super stanie

ObrazekObrazek

Po wizycie na hamowni po chipsie wyskoczyło takie coś:

Obrazek


Tak jak i stare auto to też chciałem żeby było zadbane więc zakupiłem jakieś dobre kosmetyki:

ObrazekObrazek

Trzeba było zadbać również o spód auta przy dużym obniżeniu więc wpadła blacha:

Obrazek


dużą końcówke wydechu zastapiły 2 polerowane fifki:

Obrazek

Na początku miałem plan żeby wpadł ciemny bi-xenon jednak gdy już został zrobiony zalozony na auto nie wpadło mi to w gust wiec po jakims czasie wpadł ori xenon

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Następnie przyszedł czas na koło wybór padł na patelnie od audi z oponami 225/35 oraz dystansami RH 25mm, jako że polerka mnie w nich nie zachwycała wszystkie 4 sztuki poprawiałem od paperu 600 i pastą autosol oraz Mothers Metal Polish (polecam)

ObrazekObrazek

Przyszedł czas na jakiej grajki ;)
Wzmacniacz Hifonics BXI 2010D 2 KW RMS w 1 ohm
Głosniczek RF HX2 RFR 3110, 1kW rms, cewka 4", 16kg wagi, mozna powiedzieć spory rarytas

ObrazekObrazek

Udalo sie dorwać zapasówke była w średnim stanie ale udalo się ją jakoś wyprowadzić ;) zdjecie przed/po

ObrazekObrazek

Oryginalne lampy od wersji highline zastąpiły ciemne GLI tutaj podziękowania dla kumpla z US ;)

Obrazek

Tak przygotowanym autem ruszyłem na rozpoczecie sezonu 2011 VAG w Krakowie

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ako że lakier mnie nie zadowalał, zakupiłem maszyne, kosmetyki i zabrałem sie za pierwsza w życiu polerke :) Kilka zdjeć 50/50 pokazują stan lakieru przed i po widać że nie było tak kolorowo jak sie wydawać mogło.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Czas na bagażnik. Postanowiłem jakoś go zagospodarować ;)
Swego czasu dopadłem 1szt monoblocka w powiedzmy średnim stanie, został wypolerowany a wnęki pomalowane i założona opona 215/35/18 kolo za pleksa, miedzy pleksa a alcantara aluminiowy pierścien

ObrazekObrazekObrazek

ako że chciałem posłać zgłoszenie na Event poprosiłem mojego znajomego o cyknięcie kilku fotek całości:

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Bardzo długo poszukiwana przeze mnie klapa US z emblematem, w końcu wpadła mi w ręce, oraz tablica pod nią

ObrazekObrazek

I tak to wygląda w calości:

Obrazek

Moj cel na sezon został osiagniety dostałem sie na Vag Event 2011 ;)

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Trafiła sie okazja i zupełnie przypadkie wpadły podstopnica i nakładki na pedały w dobrej kasie

Obrazek

Plany na przyszły sezon jakieś tam są, póki co nie ma sie co chwalić wole coś najpierw zrobić, nie chce zapeszać ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 189
Dołączył(a): 8 sierpnia 2010, o 12:35
Lokalizacja: Nowy Sącz
Auto: VW Scirocco MK2 GTII '92
GaduGadu: 17537226

Re: VW Bora

Post przez sniper » 30 lipca 2011, o 12:40

Wreszcie się pojawił ten temat :D . Co tu dużo pisać, Bora powala, jedna z najładniejszych na Evencie, szacunek za dojazd na takiej glebie :D
I need the turbo!
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 995
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 22:30
Lokalizacja: Sucha Beskidzka (okolice)
Auto: VW Corrado G60
GaduGadu: 10369155

Re: VW Bora

Post przez DanielG60 » 30 lipca 2011, o 13:26

dobrze, że sie pojawił temat u nas ;) czekamy na mody :P
Opel Corsa 1,0 :D lol
CS

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: VW Bora

Post przez 8_-Misiek-_8 » 30 lipca 2011, o 15:01

Bora jak bora :lol: Nie no tak serio to jest kozak :D Na rozpoczęciu sezonu miałem okazję się przyjżeć i zrobiła na mnie duże wrażenie :D Felga choć nie jest nowatorskim pomysłem ( BartoL ), w połączeniu z glebą robi zamieszanie :D Podobnie jak zapas :D Czekam na dalsze mody :D

Avatar użytkownika
 
Posty: 504
Dołączył(a): 6 stycznia 2010, o 15:19

Re: VW Bora

Post przez kyfy » 30 lipca 2011, o 18:29

Bardzo dobrze zmodzona bora - na evencie powinna dostać szkiełko, należało się !!!!
Corrado

 
Posty: 439
Dołączył(a): 27 maja 2011, o 19:09
Auto: VW Bora TDI+
GaduGadu: 15648984

Re: VW Bora

Post przez bako » 31 lipca 2011, o 08:47

kyfy napisał(a):Bardzo dobrze zmodzona bora - na evencie powinna dostać szkiełko, należało się !!!!



Fajnie że osoba która takie szkło dostała to mówi ;) ale dla mnie to była sprawa drugorzędna, najważniejsze że sie tam dostałem ;) Przynajmniej jest motywacja żeby dalej działać :D

Avatar użytkownika
 
Posty: 2285
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 09:55
Lokalizacja: Kalwaria Z.
GaduGadu: 1575204

Re: VW Bora

Post przez matash » 1 sierpnia 2011, o 09:39

duzo pracy zostalo wlozone i efekt jest bardzo dobry, top3 absolutnie sie nalezalo nie tylko moim zdaniem, w przyszlym roku jak plany sie zrealizuja to bedzie masakrator z tej bory
tuning muss sein!

Wake up the voiceless! Wake up the revolution!

Avatar użytkownika
 
Posty: 1083
Dołączył(a): 8 lipca 2010, o 11:55
Lokalizacja: Nowy Sącz
Auto: Golf MK2; NSU 1000C; MB
GaduGadu: 2698203

Re: VW Bora

Post przez Piter_NS » 1 sierpnia 2011, o 10:43

masakra jak to auto wygląda... a co będzie dalej to aż strach pomyśleć... tak jak poprzednicy napisali również uważam że TOP3 powinno było być

Jak zobaczyłem to auto na parkingu za bramkami na A4 to myślałem że tam jest psssss psssss ale po chwili okazało się że jednak to dobrze skręcony gwint
Obrazek
Kupię części do NSU 1000,1200,TT,TTS,Prinz

Avatar użytkownika
 
Posty: 540
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 21:43
Lokalizacja: WadoVWice
Auto: MK3 GT/
Jetta A1
GaduGadu: 775817

Re: VW Bora

Post przez MŁODY » 1 sierpnia 2011, o 10:55

Borowik jest bardzo dobry widac nakład pracy jaki włozyłes w tak krótkim okresie czekamy na kolejne ruchy :D
Kleić , Taśmić , Trytytkować ...
Loża szyderców:D:D:D
SWAG GARAGE

Avatar użytkownika
 
Posty: 528
Dołączył(a): 10 lutego 2010, o 20:07
Lokalizacja: KBC
Auto: passat b3 kombi
GaduGadu: 581141

Re: VW Bora

Post przez danielS2 » 1 sierpnia 2011, o 20:38

Gruby borownik cotu dużo mówić..niebende sie powtarzał po kolegach ale szacun za nakład pracy bo efekty są widoczne ;)dzwignołeś go na codzień czy kulasz sie na takim setupie??Wiemy wszyscy ze to nie jazda tylko kulanie sie na dwójce po mieście, ale to jest piękne!!! Jak sie dużo lata to troche uciążliwe dla auta niestety....

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości