Teraz jest 3 maja 2024, o 02:01

t4 caravelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 75
Dołączył(a): 8 marca 2011, o 19:07
Lokalizacja: małopolska
Auto: vw caravelle
GaduGadu: 17955458

t4 caravelle

Post przez ento » 8 marca 2011, o 20:03

Witam, jestem tutaj nowy . Chce przedstawic Wam moją perełke. Wcześniej była to zwykła , biała t4 , 1,9 - baaardzo wolna. Z czasem włożyłem do niej środek multivana - niestety nie mam fotek . Jezdziłem nia tak jakis czas aż miałem jej dość i sprzedałem ja mojemu dobremu znajomemu... (zachorowałem na moim zdaniem pieknego opla - calibre, ale taką prawdziwa, ze smakiem a nie z toną laminatow...ale nie o tym aucie mowa w temacie ) . Mariusz- moj znajomy mial dośc mocna stłuczke moją byłą t4 i zaczal zastanawiac sie co z nią robic i co?? poszedł w baaardzo dobra strone, dał jej nowe zycie. Cały czas pomagałem mu w wyborze co , jak i gdzie do t4. Po skórzany , kremowy środek jezdziliśmy na drugi koniec Polski. Projekt wygladał coraz lepiej , ale dopełnieniem wszystkiego był lakier... Zakochałem sie w tym aucie od nowa.. , wykorzystałem moment kiedy własciciel potrzebował gotowki na rozwój firmy i po wielu dniach razmow odkupilem go :) od tamtej pory robie go dla siebie- tak jak wg mnie powinna wygladac t4.

Teraz w samochodzie siedzi silnik 2,5 tdi acv (2002r), zmienione zostały wtryski oraz pompa z wersji 151konnej , turbina ustawiona na 1 bar + strojenie. Moc na dzien dzisiejszy to ok 150-155km - jeszcze nie sprawdzone. Skrzynia tez trafiła z mocnniejszej wersji. Dołożona jest rowniez dwu strefowa klima. Zaba obniżona jest 5 cm. Na wiosne chce kupic kompletny gwint. Szyby sa przyciemnione - wiem nie musi sie wszystkim podobac, wazne ze ja to lubie :)

Poniewaz mam drugi samochod , ten mało jezdzi wiec pozwoliłem sobie dzisiaj załozyć letnie buty. 17 ASA na oponkach michelin 215/45. Opony slicznie wygladaja ale niestety bede musiał kupic coś wiekszego/wytrzymalszego

Fotki z dnia dzisiejszego:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

zdjęc srodka narazie nie wstawiam, poniewaz jestem w trakcie robienia barku i stolika w środku, jak bedzie skończone to sie pochwale, pozdro
Nie sztuką jest zwrócić na siebie uwagę tonami spojlerów i neonów... sztuką jest zrobić to bez nich..

Avatar użytkownika
 
Posty: 485
Dołączył(a): 6 stycznia 2010, o 17:58
Lokalizacja: Kraków
Auto: Corrado, A4 B5

Re: t4 caravelle

Post przez Sebastian » 8 marca 2011, o 20:10

No i ladnie, co do mocy obstawiam troche wiecej, ale poczekajmy na wykres ;)
Keep It Clean!

Avatar użytkownika
 
Posty: 1502
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 22:54
Lokalizacja: Kraków
Auto: Golf mk2 GTI
GaduGadu: 6067193

Re: t4 caravelle

Post przez Jacek » 8 marca 2011, o 20:17

Fajnie że coś "innego" pojawiało się na forum :)

T4 zrobione ze smakiem, duży praktyczny samochód, a jak wsadzisz barek to już wiem gdzie będziemy siedzieć na zlotach/spotach ;)

Co do ciemnych szyb, to do busów moim zdaniem to pasuje :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 75
Dołączył(a): 8 marca 2011, o 19:07
Lokalizacja: małopolska
Auto: vw caravelle
GaduGadu: 17955458

Re: t4 caravelle

Post przez ento » 8 marca 2011, o 20:21

no bez ciemnych szyb t4 wyglada jak witryna sklepowa :P, na sto procent bedzie czarny dach, poniewaz jest minimalnie w innym odcieniu niz reszta... Zastanawiałem sie tez nad delikatna bra na maske ale jeszcze nie wiem, musze znalezc jakas fotke jak to na busie wyglada. Planów jest sporo, napewno lepsze audio. Barek juz jest prawie skonczony :P
Nie sztuką jest zwrócić na siebie uwagę tonami spojlerów i neonów... sztuką jest zrobić to bez nich..

Avatar użytkownika
 
Posty: 485
Dołączył(a): 6 stycznia 2010, o 17:58
Lokalizacja: Kraków
Auto: Corrado, A4 B5

Re: t4 caravelle

Post przez Sebastian » 8 marca 2011, o 20:27

ento napisał(a):Zastanawiałem sie tez nad delikatna bra na maske ale jeszcze nie wiem, musze znalezc jakas fotke jak to na busie wyglada.

Obrazek

Jak chcesz wiecej wal na pw ;)
Keep It Clean!

Avatar użytkownika
 
Posty: 75
Dołączył(a): 8 marca 2011, o 19:07
Lokalizacja: małopolska
Auto: vw caravelle
GaduGadu: 17955458

Re: t4 caravelle

Post przez ento » 8 marca 2011, o 20:33

no i juz wiem ze bedzie bra, tylko troszke "mniejsza" , dzieki wielkie
Nie sztuką jest zwrócić na siebie uwagę tonami spojlerów i neonów... sztuką jest zrobić to bez nich..

Avatar użytkownika
 
Posty: 2285
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 09:55
Lokalizacja: Kalwaria Z.
GaduGadu: 1575204

Re: t4 caravelle

Post przez matash » 8 marca 2011, o 20:42

dobry bus, jedynie rury progowe do mnie nie przemawiaja
tuning muss sein!

Wake up the voiceless! Wake up the revolution!

Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Dołączył(a): 6 stycznia 2010, o 19:57
Lokalizacja: PisarzoVWice koło Kęt, Bielska Białej
Auto: A4 Avant 97' AFN+
GaduGadu: 7338672

Re: t4 caravelle

Post przez stryj16 » 8 marca 2011, o 21:55

Fajna t4 podoba mi się, bra będzie pasować jak najbardziej :) mi też za bardzo się nie podoba orurowanie na progach
viewtopic.php?f=22&t=204

Pierwszeństwo ma ten kto ma auto casco!

Avatar użytkownika
 
Posty: 75
Dołączył(a): 8 marca 2011, o 19:07
Lokalizacja: małopolska
Auto: vw caravelle
GaduGadu: 17955458

Re: t4 caravelle

Post przez ento » 9 marca 2011, o 16:43

obiecane fotki wnętrza. Środek tak jak pisałem wczesniej jest praktycznie nie do zdobycia.. , jedynie deska jest malowana . Stolik sie robi:P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

a tutaj fotki "opierajacych" sie drzwi przesuwnych o koło :P :

Obrazek Obrazek Obrazek
Nie sztuką jest zwrócić na siebie uwagę tonami spojlerów i neonów... sztuką jest zrobić to bez nich..

 
Posty: 153
Dołączył(a): 3 lutego 2010, o 22:00
Lokalizacja: Kraków
GaduGadu: 5979987

Re: t4 caravelle

Post przez Michał » 9 marca 2011, o 16:50

podoba mi sie to wnętrze ,jest goood :mrgreen:

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości