Teraz jest 13 maja 2024, o 16:46

Golf MK3 "LATINA" by Dymek

 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 grudnia 2014, o 20:12

Re: Golf MK3 "LATINA" by Dymek

Post przez jdmsp » 19 stycznia 2015, o 23:02

no no ciekawie sie zapowiada :)

 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 grudnia 2014, o 17:47
Lokalizacja: Krościenko n/D
Auto: MK3 1.8T

Re: Golf MK3 "LATINA" by Dymek

Post przez dymekvw » 18 kwietnia 2015, o 12:10

ostatnio nic nie aktualizowałem a wypadało by:D
silnik juz jest w komorze i praktycznie finalnie ukonczony zostało jeszcze pare rzeczy do ogarnięcia
zaczne od początku co zostało zrobione przez zime:)
-zmiana tylnich bębnów na tarcze z G60 plus nowe łożyska tarcze klocki wiadomo:)
-zmiana przednich tarz również na te z G60 plus nowe klocki i oczywiście zwrotnice:)
-wymiana wszystkich przewodów hamulcowych
-wymiana poduszek pod silnikiem
-wymiana simer block`ów na te z audi TT, oprucz tego drążki kierownicze i tuleje wachacza
-nowy rozrząd z pompą wody
-wymiana wszystkich oleji płynów itp (silnik, skrzynia, układ chłodzenia układ hamulcowy, wspomagania, i spryskiwaczy :hmm: )
-wymiana kabli i swiec
-wymiana wszystkich filtrów jakie sie dało
-chłodnica od VR6
-większy IC, spawany dolot, blow off
-silnik 1,8T AUM

podejrzewam ze to nie wszystko bo ciężko mi wszystko spamiętać, masa pracy ale prawie jezdzi:)
narazie niestety brakło $$ na układ wydechowy ale mysle ze juz nie bawem zabierzemy sie za wydech i walki ze zwiększeniem mocy, do tego w planach na najbliższy czas:
-dystans na tył(jesli ktos zna kogos co toczy dobre dystanse na zamówienie prosze o pw)
-wymiana progów
-kilka poprawek blacharskich oczywiscie na gwarancji u lakiernika:D
-podłokietnik USA
-wymiana kierownicy na customa takiego jak ori tylko z bicepsami, czyli bedziemy rzeźbić
-niżej dziada a to równa się przeróbka wjazdu do garażu, mimo ze juz cały dojazd do domu przrobiłem trzeba jeszcze kawałek poprawić :hmm:
-i założyć w koncu żarówki do obrysu:)
-a w przyszłym roku może air ride ale sie wacham co do tego bo wiele osób odradza więc zobaczymy:D

ObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2285
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 09:55
Lokalizacja: Kalwaria Z.
GaduGadu: 1575204

Re: Golf MK3 "LATINA" by Dymek

Post przez matash » 18 kwietnia 2015, o 12:23

no i pieknie pracy bardzo duzo wlozone, zastanawia mnie tylko punkt wymiana progow w planach - auto przeciez niedawno lakierowane to ocb?
tuning muss sein!

Wake up the voiceless! Wake up the revolution!

 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 grudnia 2014, o 17:47
Lokalizacja: Krościenko n/D
Auto: MK3 1.8T

Re: Golf MK3 "LATINA" by Dymek

Post przez dymekvw » 18 kwietnia 2015, o 14:08

po malowaniu zrobiłem troszke prze różnych tras w przeróżne miejsca, dużo sie auto udzwigało na podnośniku dużo przycierek itp, ogulnie nie ma tragedii ale boli mnie to ze sa pozaginane progi i chce je wymienic dla samej estetyki auta a przy okazji walne sobie konserwacje podłogi jak kasa dopisze:D wiem mogłem to zrobic przy malowaniu ale wtedy było jeszcze w miare ok. 8-)

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości