Teraz jest 12 maja 2024, o 22:09

Golf II Centra Zender

 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 czerwca 2013, o 19:06
Lokalizacja: Stary Sącz
Auto: Golf II

Re: Golf II Centra Zender

Post przez k2marek » 2 lutego 2014, o 19:14

tak na szybko jedno zjd z nieudanej zajawki :p
lampy oklejone odp halogeny żółta + czarna folia, mijania tylko czarna (+ malowanie w środku), w halogenach dołożone postojówki ale jeszcze nie podpięte, te w kierunkach przez przekaźnik świecą tylko z postojami, przy mijania gasną
plan na ferie to podpiąć postoje w halogenach razem z tymi w kierunkach, wywalić przekaźnik i założyć je na zwykły przełącznik, odżółcić halogeny i jako że hajs niekoniecznie się zgadza tak jak powinien, na pokładzie za niedługo zawita gaźnik FOS 34S2C16 i trzeba będzie wystrugać tam jakiś dolot ;)
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2285
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 09:55
Lokalizacja: Kalwaria Z.
GaduGadu: 1575204

Re: Golf II Centra Zender

Post przez matash » 9 lutego 2014, o 21:46

calkiem klimatyczna fotka, dobrze mu z czarna blaszka
tuning muss sein!

Wake up the voiceless! Wake up the revolution!

 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 czerwca 2013, o 19:06
Lokalizacja: Stary Sącz
Auto: Golf II

Re: Golf II Centra Zender

Post przez k2marek » 15 stycznia 2015, o 20:49

Trochę mnie tu nie było i pasowałoby coś napisać :D

Pod koniec marca wizyta na złomie zaowocowała wytarganiem kompletnego MFA (które nadal czeka w domu bo licznik mi się nie podoba) oraz tylnych lamp Hella B&R. Usunąłem wszystkie oznaczenia poza napisem Hella oraz wywaliłem pomarańczowe wkładki z kierunkowskazów
Obrazek

chwile później pomalowałem też klapę
Obrazek Obrazek

i z takim zestawem pojechałem do KRK na rozpoczęcie sezonu
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

drogi nie przetrwał filtr paliwa i przewód ale do domu jak zawsze dojechałem na kołach :p
Obrazek

koło maja zahaczyłem o grila w ENTO TC
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

teraz pora na zdjęcia z kalkulatora :D dziewczyna na urodziny sprawiła mi pakiet z jetty, przy którym z chęcią i zaangażowaniem dzielnie pracowała
Obrazek Obrazek
w sierpach zostały zaspawane wszystkie otwory montażowe, wszystko co się dało jest wygładzone (głównie chodzi o zagłębienia na kołki w tylnych sierpach)

przy okazji przymierzyłem następnego zendera i w najbliższej przyszłości wyląduje on na aucie
Obrazek

i zmieniłem radio na Delta II
Obrazek
w porównaniu z Gammą niebo a ziemia :)
wpadły też stare, kwadratowe WOBy w błotniki ale zdjęć brak :p
na razie tyle, plany są ambitne ale jak zawsze brakuje kasy.. powoli może uda się je zrealizować :)

up 15.01

po kolejnej dłuższej przerwie znalazłem chwilę by uaktualnić temat niestety z czasem jest ciężko bo w maju matura, w czerwcu zawodowy w dodatku Golf trochę w garażu, trochę w piwnicy a reszta w pokoju :p

w lipcu pomierzyłem mahle 15x7
Obrazek Obrazek Obrazek

w lipcu wpadł też większy kawałek jak to wszyscy nazwali "złomu" :D
Obrazek Obrazek

auto pojeździło prawie do końca sezonu i prace ruszyły może koło października. w ostatnie dni na 8km wlewałem ok 1,5 litra kranówy bo już mi nei zależało :p
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

później poleciała podłoga. ogólnie to trzy miejsca wymagały większej uwagi no i z tyłu w okolicy śrub mocujących zderzak są takie dziwne 'wypustki'? którymi trzeba było się zająć. reszta idealna i tam gdzie nie musiałem grzebać została ori guma. cała podłoga zamalowana cekorem na to baranek kauczukowy wurth + szary renolak (zdjęć podłogi na gotowo nie mam niestety ale to się ogarnie potem na kanale)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

po powrocie na koła zająłem się komorą
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

malowałem sam marnym sprzętem ale jestem zadowolony, wygląda chyba nawet lepiej niż lakier na aucie w dniu odbioru go od lakiernika więc nie ma co narzekać :p

zauważyłem też że bardzo rzadko robię zdjęcia i później się denerwuję że nie mam czym potwierdzić wykonanych prac... w międzyczasie wpadały jakieś tam pierdołki, nowe spinki itd wpadł znaczek -Golf będzie teraz jeździł pod ksywą 'fake GTD' :D
Obrazek
znaczek odnowiony folią

pozostało jeszcze rozebrać środek i powoli brać się za składanie tego do kupy. na montaż czeka bak z mk3 + nowe obejmy, belka z gti z tarczami i stabi, nowe pedały z hydraulicznym sprzęgłem, większe serwo i pompa 22 itd itd... :p
powoli kompletuję też części potrzebne do silnika i za każdym razem przypominam sobie o kolejnych i kolejnych częściach a na koncie już powoli zaczyna być widać dno :/ a do odpalenia jeszcze trochę zostało...
następny aktual pewnie będzie po odpaleniu także czekajmy i módlmy się :D

 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 czerwca 2014, o 23:28
Lokalizacja: Kraków
Auto: Golf mk2
Golf mk2 US
Golf mk1

Re: Golf II Centra Zender

Post przez Kryza » 15 stycznia 2015, o 23:04

Widziałem golfa na rozpoczęciu, zrobił na mnie miłe wrażenie i ten front w końcu coś innego, fajny na duży plus.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1083
Dołączył(a): 8 lipca 2010, o 11:55
Lokalizacja: Nowy Sącz
Auto: Golf MK2; NSU 1000C; MB
GaduGadu: 2698203

Re: Golf II Centra Zender

Post przez Piter_NS » 16 stycznia 2015, o 09:25

oj widzę że w ubiegłym roku wiele osób zabrało się za swapowanie :D
Jak dobrze poznaję to będzie ABF... ogólnie to fajnie że się coś dalej dzieje przy tym MK2 i to w dobrym kierunku :)
Obrazek
Kupię części do NSU 1000,1200,TT,TTS,Prinz

 
Posty: 652
Dołączył(a): 24 października 2011, o 16:10
Lokalizacja: Czechówka
Auto: Seat Toledo 1M TDI
GaduGadu: 2668278

Re: Golf II Centra Zender

Post przez Kaspoll1988 » 16 stycznia 2015, o 23:19

Też mi się spodobał na rozpoczęciu sezonu widzę ze idzesz do przodu pogratulować i czekam na rozwój tematu.

 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 czerwca 2013, o 19:06
Lokalizacja: Stary Sącz
Auto: Golf II

Re: Golf II Centra Zender

Post przez k2marek » 4 marca 2015, o 03:04

dzisiaj Golf dotarł do domu na kołach
Obrazek
zrobione jest:
pedały z B3 z hydraulicznym sprzęgłem + większe serwo
przewody hamulcowe stalowe, płyn na podwyższoną temperaturę
sanki z mk3 + stabilizator z mk2
nowe wszystkie poduszki, kable zapłonowe, zbiorniczki
parę uszczelek, olej, filtry
jakiś budżetowy stożek
bak z mk3 + nowe obejmy
stalowa miska olejowa
wybierak na linki z B3
cała masa pierdołek, które pochłonęły jeszcze większą masę kasy...
i pewnie sporo rzeczy o których już nie pamiętam

niestety brakło już na rozrząd, chłodnice itd.. ale to się ogarnie po wakacjach jak będzie trochę $$$ :D
teraz czeka mnie ogarnienie i składanie wszystkiego do kupy :3

 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 lutego 2012, o 17:50
Lokalizacja: Nowy Sącz/Nawojowa
Auto: Volkswagen Golf mk1 1979r
GaduGadu: 24605030

Re: Golf II Centra Zender

Post przez sk8frantic » 4 marca 2015, o 10:44

Powodzenia, Golfika widziałem na inwazji i tez na Sączu, fajnie ze ktoś robi coś "indywidualnego" tj front zendera, a tak poza tym jeździsz na "czarnych blachach"? bo jestem ciekawy jak to wg jest bo sam kupiłem mk1 na czarnych i chciałbym je jak najdłużej utrzymać 8-)
Golf mk1 1979r |szopa performance|

 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 czerwca 2013, o 19:06
Lokalizacja: Stary Sącz
Auto: Golf II

Re: Golf II Centra Zender

Post przez k2marek » 4 marca 2015, o 11:29

z czarnymi blachami to jest tak, że jeżeli nie zmienia się pierwszy właściciel w dowodzie to czarnych ci nikt nie weźmie.. z tego co pamiętam to drugiego właściciela można bez problemu zmienić i jest git :D zmiana pierwszego właściciela = białe tablice :/
u mnie w dowodzie jest wpisany tata i nie planuję tego zmieniać bo po prostu szkoda mi tablic :p

 
Posty: 652
Dołączył(a): 24 października 2011, o 16:10
Lokalizacja: Czechówka
Auto: Seat Toledo 1M TDI
GaduGadu: 2668278

Re: Golf II Centra Zender

Post przez Kaspoll1988 » 4 marca 2015, o 22:21

Front zendet widziany też w krakowie na rozpoczęciu i ja jak najbardziej za. Teraz ładnie czysto sie zrobiło pod maską działaj dalej ;)

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości