Teraz jest 28 marca 2024, o 22:06

BlackMk3 by Kola

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: BlackMk3 by Kola

Post przez 8_-Misiek-_8 » 26 maja 2017, o 21:32

Z klipsami mi chodziło właśnie o dobijanie zaraz przed oponą, jazda na ping pongu to chujnia...
Kola napisał(a): Co do rh z biedry - co poradze ze jest tego fchuj, mi sie podoba a wszystkim nie dogodzi i niemam zamiaru sie tym przejmować.


Tutaj chyba nikt się do tego w ten sposób nie przyjebał ;) Takich argumentów osobiście nie biorę w ogóle pod uwagę, ni ma sensu :D Dowodem tego są RMy u mnie :D Jebać, że to już było, czy że w chuj tego. Dobrze jest :D

Avatar użytkownika
 
Posty: 2286
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 09:55
Lokalizacja: Kalwaria Z.
GaduGadu: 1575204

Re: BlackMk3 by Kola

Post przez matash » 27 maja 2017, o 08:32

8_-Misiek-_8 napisał(a):Z klipsami mi chodziło właśnie o dobijanie zaraz przed oponą, jazda na ping pongu to chujnia...
Kola napisał(a): Co do rh z biedry - co poradze ze jest tego fchuj, mi sie podoba a wszystkim nie dogodzi i niemam zamiaru sie tym przejmować.


Tutaj chyba nikt się do tego w ten sposób nie przyjebał ;) Takich argumentów osobiście nie biorę w ogóle pod uwagę, ni ma sensu :D Dowodem tego są RMy u mnie :D Jebać, że to już było, czy że w chuj tego. Dobrze jest :D


przyjebal :lol: tylko skasowalem temu Popusiowi posta przez przypadek :lol: :lol: :lol:
tuning muss sein!

Wake up the voiceless! Wake up the revolution!

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: BlackMk3 by Kola

Post przez 8_-Misiek-_8 » 27 maja 2017, o 13:11

:lol: :lol: :lol:

...przypadek :D

 
Posty: 439
Dołączył(a): 27 maja 2011, o 19:09
Auto: VW Bora TDI+
GaduGadu: 15648984

Re: BlackMk3 by Kola

Post przez bako » 27 maja 2017, o 22:26

ja tego tak nie zostawie administrator juz jest powiadomiony hehe
ktos przeciez musial sie przyjebac ale czy ktos robi auto pode mnie? nie. i dzieki Bogu:)
dobrze ze auto poszlo w klasyke skrecana. progres jest

Avatar użytkownika
 
Posty: 540
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 21:43
Lokalizacja: WadoVWice
Auto: MK3 GT/
Jetta A1
GaduGadu: 775817

Re: BlackMk3 by Kola

Post przez MŁODY » 29 maja 2017, o 09:12

No autko nabrało wyglądu zainwestuj w listwy progowe bo az jebie po oczach ze ich niema ;)
Kleić , Taśmić , Trytytkować ...
Loża szyderców:D:D:D
SWAG GARAGE

Avatar użytkownika
 
Posty: 465
Dołączył(a): 17 stycznia 2011, o 00:32
Auto: Volkswagen Golf Mk3

Re: BlackMk3 by Kola

Post przez Kola » 11 lipca 2017, o 19:01

Wrzucam kilka zdjęć bo tamte sprzed miesiąca wygasły a że kiedyś coś tam pstrykłem w lepszej jakości a nie telefonem to czemu by nie.
Dupy dalej nie urywa, dalej pieje bo niemam kiedy tego wyregulowac tak jakbym chciał żeby było, jezdze teraz na klipsach i nie dopierdala mi błotnika do opony więc jest jakiś progress w tym temacie

Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 465
Dołączył(a): 17 stycznia 2011, o 00:32
Auto: Volkswagen Golf Mk3

Re: BlackMk3 by Kola

Post przez Kola » 19 listopada 2017, o 19:14

2k17
Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 465
Dołączył(a): 17 stycznia 2011, o 00:32
Auto: Volkswagen Golf Mk3

Re: BlackMk3 by Kola

Post przez Kola » 5 marca 2018, o 15:08

Siema.
Nastała zima więc i Golf zimuje , a że miałem w nim pare spraw które mnie wkurzały to wziąłem się za niego.
Głównym problemem było sprzęgło które od 3go biegu nie kleiło przy nagłym dodaniu gazu.


Obrazek
Obrazek


Po rozkręceniu na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało że jest ok , tarcza sprzęgłowa była o o.5mm cieńsza od nowej ale po ściągnięciu blachy wyciskowej okazało sie że jest dość mocno wyrobiona od docisku , docisk dość dobrze przypalony no i sprężyny na tarczy też już miały dość.


Obrazek


Skrzynia została wyszyszczona a zamiast starego sprzegła wpadło nowe LUK


Obrazek


Po wyskładaniu skrzyni przyszła pora na zawieszenie. Przypomniałem sobie w maju ile sie musiałem nawkurwiać z gwintem żeby wsadzić RH na tył tak żeby sie to wszytko kręciło z 5mm luzem między oponą a błotnikiem , bo na początku błotnik mi siadał na bieżniku.
Wyciągłem więc przednie amortyzatory , które od ponad 7 lat nie były demontowane z samochodu , a sam gwint regulowałem z 4 lata temu i to może centymetr w dół , więc reszta gwimtu była zajebana piachem, błotem i innym dziadostwem że szok. Rozruszanie nakrętek to był dramat , tydzień zalewałem go wd40 po wczesniejszym wyczyszczeniu zwoji z tego całego syfu a potem klucz do rur i heja.
Efekt jest taki że w tym ponad 7 letnim gwincie nakrętki chodzą w palcach.
Nie obyło się itak bez szlifierki kątowej , bo kręciło się tak zajebiście że w pewnym momencie nakrętka zjechała mi na sam dół gwintu.... i spadła z niego. I dupa. Po godzinnej próbie złapanie spowrotem gwintu zrobiłem tak że ściąłem 4 zwoje gwintu na amortyzatorze.
Rozciąłem nakrętke , zamówiłem 2 nakrętki ze stali wzmacnianej , gwint zabezpieczyłem izolacją, wsadziłem nowe odboje (wiem że to jest gówno ale to są te pod gume a tamte się rozsypały) i wszystko poskładałem do kupy.
I jeszcze wymieniłem sworzeń na wahaczu bo guma byłą już dziurawa a itak wsumie był troche "za luźny". :lol:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


A że wszystko miałem na wierzchu to jeszcze wyczyściłem i pomalowałem zaciski.


Obrazek


Jeszcze kiedyś musze wyczyscic tylny gwint do stanu uzytkowego ale narazie nie mam natchnienia..... :)
Puki co dzisiaj wszystko skończyłem składać w jedną całość, przepaliłem Golfa, sprzęgło działa , biegi też wchodzą , śrubek mi nic nie zostało... ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23 marca 2017, o 08:18
Lokalizacja: Wieliczka/Szczygłów
Auto: Seat Leon 1M ARL
Audi A4 Avant 1.8T Quattro

Re: BlackMk3 by Kola

Post przez P3ntium » 6 marca 2018, o 12:26

Odjebałeś Panie kawał roboty. Tera będzie można strzelać ze sprzęgła :D

Avatar użytkownika
 
Posty: 465
Dołączył(a): 17 stycznia 2011, o 00:32
Auto: Volkswagen Golf Mk3

Re: BlackMk3 by Kola

Post przez Kola » 29 marca 2019, o 18:23

Siema, dawno tu nic nie pisałem , ale to chyba z tego względu że mało się działo.
Jakiś czas temu kupiłem tunel US , niby fajna sprawa ale był totalnym golasem - bez schowka, cup holdera i popielniczki
nie byłem z tego zadowolony więc jakoś po miesiącu miałem już drugi tunel US tylko że w full opcji a pierwszy poszedł na sell

Obrazek

Obrazek

Wczoraj natomiast zamontowałem lotke na tylną klape , a z pół roku temu wypolerowałem maszyną redy bo były zmatowiałe
Obrazek

I jeszcze na koniec zdjęcie z jesieni co byście przypomnieli sobie jak wygląda ten samochód
bo w zeszłym roku chyba nie udało mi sie wpaść na żaden spot :(
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualne projekty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości