Teraz jest 29 marca 2024, o 01:52

Seat Ibiza Cupra ABF

Avatar użytkownika
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23 marca 2017, o 08:18
Lokalizacja: Wieliczka/Szczygłów
Auto: Seat Leon 1M ARL
Audi A4 Avant 1.8T Quattro

Re: Seat Ibiza Cupra ABF

Post przez P3ntium » 12 listopada 2017, o 22:37

Luzik. Nic się nie stało przecież. Jestem już przyzwyczajony do twoich tekstów na tym forum.

 
Posty: 80
Dołączył(a): 15 sierpnia 2010, o 01:26
Lokalizacja: Stary Sącz
Auto: Golf MK2 Syncro VR6, Golf MK2 Syncro GT, Golf MK2 GTi 8V, Passat B3 VR6 Variant, Corrado 2.0 16V
GaduGadu: 7133226

Re: Seat Ibiza Cupra ABF

Post przez Marcin_MK2_8V » 6 grudnia 2017, o 03:01

do pomiaru mam parę zastrzeżeń np niewłaściwe ciśnienie atmosferyczne. Waga jest inna niż w dowodzie gdyż waży się auto przed pomiarem czyli z kierowcą i ewentualnym pasażerem
Custom Motors http://www.facebook.com/pages/Custom-Motors/322779864462937

hamownia 4x4
elektronika
diagnostyka
modyfikacje
swapy
i inne

Avatar użytkownika
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23 marca 2017, o 08:18
Lokalizacja: Wieliczka/Szczygłów
Auto: Seat Leon 1M ARL
Audi A4 Avant 1.8T Quattro

Re: Seat Ibiza Cupra ABF

Post przez P3ntium » 6 grudnia 2017, o 13:07

Marcin_MK2_8V napisał(a):do pomiaru mam parę zastrzeżeń np niewłaściwe ciśnienie atmosferyczne. Waga jest inna niż w dowodzie gdyż waży się auto przed pomiarem czyli z kierowcą i ewentualnym pasażerem


Ja osobiście nie byłem na hamowni tylko mój kumpel wziął mi auto. Wiem tylko tyle, że gość siedział w samochodzie jak auto było ważone a co do reszty to się nie wypowiem.

Avatar użytkownika
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23 marca 2017, o 08:18
Lokalizacja: Wieliczka/Szczygłów
Auto: Seat Leon 1M ARL
Audi A4 Avant 1.8T Quattro

Re: Seat Ibiza Cupra ABF

Post przez P3ntium » 15 maja 2018, o 14:20

Powitać wszystkich :!: :!: :!: Dawno nie było żadnego aktuala, no to jest. Sprawy się mają następująco: Ibiza przeszła kilka bolączek przez zimę, na szczęście mało poważnych. To nawalił czujnik od wentylatorów i klimy, pękła z tyłu jedna sprężyna, wylał się wysprzęglik na skrzyni, rozpierdzielił się króciec wodny który trzeba było ściągać przez classic parts. No ale tak to jest jak auto jest niestety użytkowane codziennie na dojazd do pracy. Lakier też już swoje lekko ucierpiał ale ogólnie nie jest źle. W kwietniu ujeb@ło się mocowanie poduszki skrzyni biegów od kołyski i trzeba było szukać w miarę zdrowej na podmiankę. Kołyskę załatwiłem, potem do piachu i na lekkie poprawki spawów żeby się to kupy trzymało. Następnie została pomalowana (o ile to można nazwać malowaniem :lol: ) Wczoraj zostały ogarnięte przednie heble bo już nie dało się jeździć i przewód od pompki do wysprzęglika trzeba było zmienić. Na ten sezon wpadły nowe koła ale raczej nie zagoszczą w przyszłym roku na aucie bo nastawiam się nad całkowitą zmianą stylu auta.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: Seat Ibiza Cupra ABF

Post przez 8_-Misiek-_8 » 15 maja 2018, o 21:44

Zajebiście podoba mi się i auto i podejście do niego :) Co do koła na ten sezon to fajne ale czegoś mu troszkę brakuje :D Co masz na myśli pisząc "całkowita zmiana stylu"?

Avatar użytkownika
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23 marca 2017, o 08:18
Lokalizacja: Wieliczka/Szczygłów
Auto: Seat Leon 1M ARL
Audi A4 Avant 1.8T Quattro

Re: Seat Ibiza Cupra ABF

Post przez P3ntium » 18 maja 2018, o 06:15

To samo sobie pomyślałem jak założyłem te fele na auto. Myślałem, że osiągnę nimi lepszy efekt wizualny no ale cóż. Co do zmiany stylu Misiek to mam kilka pomysłów ale to muszę jeszcze przegryźć się z tematem i wybrać odpowiednią opcję.

Avatar użytkownika
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23 marca 2017, o 08:18
Lokalizacja: Wieliczka/Szczygłów
Auto: Seat Leon 1M ARL
Audi A4 Avant 1.8T Quattro

Re: Seat Ibiza Cupra ABF

Post przez P3ntium » 29 października 2018, o 07:27

Powitać szanowne grono :-) . Nie było mnie tu trochę czasu ze względu na ogrom pracy jaki mnie dopadł ale już wracam i nadrabiam. Jak to u mnie znowu lekkie zmiany nastały. Białe speedline zostały sprzedane i po długim namyśle wpadły koła z nowej mazdy mx5 które wydaje mi się, że siadły zacnie. Udało mi się w końcu wyczyścić wkładkę filtra powietrza, pomalowałem w czarny mat znaczek i założyłem emblemat na grill. Wrzucam kilka fotek jak felgi siedzą aucie po założeniu. Klimy nadal nie udało się uruchomić ponieważ nie mogę dojść do ładu z prądami. Gorsza wiadomość jest taka, że ibizę czeka na wiosnę powtórne malowanie. Jak się uda to kupię w końcu jakiegoś gruza do tyrania na co dzień a ibi odstawię na garaż który w końcu sobie zrobiłem i będzie sobie zimować. Plany na wiosnę poza malowaniem oczywiście są i myślę, że uda mi się je zrealizować. Chciałbym się wyrobić do przyszłej edycji HerculesTour. O postępach będę informował na bieżąco.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 stycznia 2018, o 21:43
Lokalizacja: Podobin
Auto: VW Golf mk2

Re: Seat Ibiza Cupra ABF

Post przez Daniv » 8 lutego 2019, o 18:28

IBI NA WYPASIE! ABF w końcu. Widziałem na żywo w Myślenicach.

Avatar użytkownika
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23 marca 2017, o 08:18
Lokalizacja: Wieliczka/Szczygłów
Auto: Seat Leon 1M ARL
Audi A4 Avant 1.8T Quattro

Re: Seat Ibiza Cupra ABF

Post przez P3ntium » 10 marca 2019, o 17:04

Daniv napisał(a):IBI NA WYPASIE! ABF w końcu. Widziałem na żywo w Myślenicach.


Dzięki Daniv, aczkolwiek na chwilę obecną daleko jej do tego wypasu co był. Misiek coś o tym może powiedzieć.

-- 10 marca 2019, o 17:04 --

A swoją drogą coś się tam w temacie dzieje. Jak na razie nowy rok przyniósł ze sobą nowy kompletny wydech od kolektora. Kolektor Ta Technix - bardzo ciekawie wykonany, tłumik środkowy i końcowy na zamówienie RM Motors, wiadomo rury, kolanka i bandaż na kolektor. Pierwsze odczucia na duży plus, mianowicie na pewno coś zyskał źróbków i niuta i dźwięk jak dla mnie jest rewelacyjny.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: Seat Ibiza Cupra ABF

Post przez 8_-Misiek-_8 » 10 marca 2019, o 19:16

Odsłuchane wczoraj na żywo, elegancki basowy dźwięk :D ... do czasu aż mu się przypierdoli :twisted:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości