Teraz jest 29 marca 2024, o 14:17

GOLFIK MKII Misiek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1502
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 22:54
Lokalizacja: Kraków
Auto: Golf mk2 GTI
GaduGadu: 6067193

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez Jacek » 3 września 2018, o 11:12

Kurła cud! Jak kleiłem flagę to ruda jeszcze tam była ;)
Felgi teraz super wyglądają 8-)

Avatar użytkownika
 
Posty: 1083
Dołączył(a): 8 lipca 2010, o 11:55
Lokalizacja: Nowy Sącz
Auto: Golf MK2; NSU 1000C; MB
GaduGadu: 2698203

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez Piter_NS » 3 września 2018, o 11:34

ogólnie jest dobrze nawet bardzo dobrze ;)
Obrazek
Kupię części do NSU 1000,1200,TT,TTS,Prinz

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez 8_-Misiek-_8 » 3 stycznia 2019, o 17:20

Na koniec sezonu udało się skleić bardzo skromną produkcję :D ( tak, pamiętam, że już wrzuciłem w "ciekawe produkcje", ale w temacie też musi być :) )



Ogólnie pomimo tego, że zaliczyłem tylko jeden poważny zlot i objazdowego Herculesa uważam sezon za bardzo udany :) A to za sprawą właśnie Żerksee, czyli pierwszej imprezy na takim poziome, w której uczestniczyłem :D Poza tym dosyć częste kiwki, mini spoty itp, ogólnie pojeździłem :D Jak zwykle na zimę zostawiłem sobie to i owo do zrobienia, nie mniej nie będzie żadnych rewolucji, bardziej poprawianie tego co już jest :) Niebawem wrzucę aktuala z przebiegu prac :D

P.S. Zaktualizowana pierwsza strona tematu

Avatar użytkownika
 
Posty: 1502
Dołączył(a): 5 stycznia 2010, o 22:54
Lokalizacja: Kraków
Auto: Golf mk2 GTI
GaduGadu: 6067193

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez Jacek » 3 stycznia 2019, o 23:43

Misiek, Ty to jesteś gościu! Pasuje Ci jakąś nagrodę na wzorowe prowadzenie tematu dać ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 156
Dołączył(a): 11 czerwca 2012, o 23:52

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez Mad Max » 7 stycznia 2019, o 21:08

Zdecydowanie najbardziej aktywny forumowicz...
Wielkie gratulacje Michał !!!

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez 8_-Misiek-_8 » 7 stycznia 2019, o 21:42

Dzięki chopy ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 504
Dołączył(a): 6 stycznia 2010, o 15:19

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez kyfy » 8 stycznia 2019, o 09:26

Dobra produkcja. Musimy nakręcić coś takiego z moim jak go ogarnę ;)
Corrado

Avatar użytkownika
 
Posty: 1322
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 00:05
Lokalizacja: Borzęta
Auto: VW GOLF MKII 1986

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez 8_-Misiek-_8 » 25 lutego 2019, o 23:52

Aktual!

Kończy się zima, kończy się dłubanie :) Jak wspominałem kilka postów wyżej, w tę zimę nie było rewolucji. Postanowiłem dopracować rzeczy, które mnie wkórwiały. A więc najważniejszy punkt to wygonić rudą szmatę z podszybia i podstawy akumulatora... Na szczęście poszło dosyć spoko, jedna niewielka dziurka i kilka wrzerków na podszybiu, pod aku tylko nalot. Oczywiście do tej operacji trzeba było wywalić deskę i szybę, do tego w pizdu oklejania itd... Nigdy więcej!
Kolejna rzecz to felgi... Znów felgi... Co prawda rok temu były kompleksowo robione, ale polerka nie wyszła najlepiej :evil: Jakbym nie był wystarczająco tego świadom, na MKN-ach pojawił się Marcinek Corrado i jeszcze bardziej wpadłem w kompleksy co do polerki... No to wio do Daniela, który ogarnął elegancko, do tego dopieszczenie Mothersem i wreszcie ranty można nazwać wypolerowanymi :D
Poza tym kupiłem drugie lampy na tył, których górne pola pomalowałem śprejem. Następnie blenda została przyciemniona lakierem bezbarwnym z domieszką czarnej bazy ( czy jakoś tak). Kilka warstw i efekt można było uznać za zadowalający. Z tylnego pasa zniknął charakterystyczny zamek chuj wi od czego, w jego miejsce wpadła zaślepka :) Zawias skręciłem centa w dół, do tego na tył dołożyłem klipsa co by nie dobijało za bardzo. Oczywiście jak opuściłem auto to się okazało, że amortyzacja jest tylko na oponach... Trzeba będzie jeszcze powalczyć :D
Pod maską oprócz malowania podstawy akumulatora wleci nowa pokrywa zaworów w kolorze budy. Na fotach jest założona na pałę, bo niebawem wpadnie mechanik na wymianę szklanek... Oprócz tego - wiadomo- oleje i filtry :)
We wnętrzu został wymieniony licznik. Jest jak nowy... Centralnie, nie widać żadnego zużycia, starego syfu ani nic z tego typu rzeczy. Z resztą na fotach dosyć dobrze widać :) Poza tym wnękę małej konsoli wykończyłem wkładką z kratą z foteli, ten sam materiał wleciał na dykty bagażnika. Osłony szyn foteli i mocowania pasów bezpieczeństwa dostały brązowy kolor :)
Na sam koniec oczywiście detalingi :D Narazie tyle, jak wyjadę wreszcie na drogę to pewnie cyknę kilka lepszych fotek :D
A jeszcze mała ciekawostka, Golfik zagościł w tegorocznym Kalendarzu MKII :D Tyle!

Fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 stycznia 2018, o 21:43
Lokalizacja: Podobin
Auto: VW Golf mk2

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez Daniv » 26 lutego 2019, o 09:24

Wygląda jak milion $$$ !!!

Avatar użytkownika
 
Posty: 504
Dołączył(a): 6 stycznia 2010, o 15:19

Re: GOLFIK MKII Misiek

Post przez kyfy » 26 lutego 2019, o 09:39

Mistrz....w dążeniu do perfekcji.
Corrado

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualne projekty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości